+46 8 463 23 00

Kontakta Novare Propell

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

info@novarepropell.se
www.novarepropell.se


Vi som jobbar på Novare Propell

Magdalena Ihre

Novare Propell

VD

0706 05 55 00
magdalena.ihre@novare.se
LinkedIn

Charlotta Cedermark

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 04
charlotta.cedermark@novarepropell.se
LinkedIn

Charlotte Emilson

Novare Propell

Researcher

0735 17 44 50
charlotte.emilson@novarepropell.se
LinkedIn

Daniele Terrizzi

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 30
daniele.terrizzi@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Bolin

Novare Propell

Junior Researcher

0735 23 30 05
ebba.bolin@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Levin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 17
ebba.levin@novarepropell.se
LinkedIn

Helene Sköld

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0708 74 38 25
helene.skold@novarepropell.se
LinkedIn

Jessica Fontin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 18
jessica.fontin@novarepropell.se
LinkedIn

Maria Becker

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0761 33 64 85
maria.becker@novarepropell.se
LinkedIn

Rebecka Billström

Novare Propell

Administratör

08 463 23 00
rebecka.billstrom@novarepropell.se
LinkedIn

Sardonia Allan

Novare Propell

Researcher

0735 17 44 51
sardonia.allan@novarepropell.se
LinkedIn

Sebastian Glovéus

Novare Propell

Junior Konsult och Researcher

0735 23 30 03
sebastian.gloveus@novarepropell.se
LinkedIn

Stéphanie Björklund

Novare Propell

Researcher

0735 23 30 08
stephanie.bjorklund@novarepropell.se
LinkedIn

Susanna Westman

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 43 38 73
susanna.westman@novarepropell.se
LinkedIn