Kontakta Novare Pay Consulting

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

Reception: 076 002 4581
Växel:        08 463 2300


Vi som jobbar på Novare Pay Consulting

Erika Andersson

Novare Pay Consulting

VD och delägare

+46 (0) 735 16 53 87
Erika.Andersson@novare.se
LinkedIn

Andreas Lauritzen

Novare Pay Consulting

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 706 76 67 75
Andreas.Lauritzen@novare.se
LinkedIn

Johanna Sommarlund

Novare Pay Consulting

Konsult och delägare

+46 (0) 735 15 66 61
Johanna.Sommarlund@novare.se
LinkedIn

Maria Träisk

Novare Pay Consulting

Konsult

+46 (0) 720 18 70 98
Maria.Traisk@novare.se
LinkedIn

Erik Nilsson

Novare Pay Consulting

Konsult och delägare

+46 703 74 76 15
erik.nilsson@novare.se
LinkedIn

Viktor Nyman

Novare Pay Consulting

Konsult

+46 (0) 733 28 44 70
Viktor.Nyman@novare.se
LinkedIn