Kontakta Novaregruppen

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

Reception: 076 002 4581
Växel:        08 463 2300


Vi som jobbar på Novaregruppen

Fredrik Hillelson

Novaregruppen

VD, grundare och delägare , Novare Human Capital

0735 20 00 62
fredrik.hillelson@novare.se
LinkedIn

Elisabet Nyberg

Novaregruppen

VD-assistent åt Fredrik Hillelson

+46 735 02 02 97
Elisabet.Nyberg@novare.se
LinkedIn

Anna Schauman

Novaregruppen

Delägare Novare Human Capital

+46 760 02 45 75
anna.schauman@novare.se
LinkedIn

Anders Cedermark

Novaregruppen

Delägare Novare Human Capital

0707 92 20 75
anders.cedermark@novare.se
LinkedIn

Per-Allan Karlsson

Novaregruppen

Delägare Novare Human Capital

+46 705 42 19 31
per-allan.karlsson@novare.se
LinkedIn

David Lindquist

Novaregruppen

Delägare Novare Human Capital

+46 704 011 436
david.lindquist@novare.se
LinkedIn

Anna Malmström

Novaregruppen

Kommersiell chef

0735-233 014
Anna.malmstrom@novare.se
LinkedIn

David Löfvendahl

Novaregruppen

Kommunikationschef

+46 76 114 56 01
david.lofvendahl@novare.se
LinkedIn

Erika Andersson

Novaregruppen

VD och delägare

+46 (0)735 16 53 87
erika.andersson@novare.se
LinkedIn

Farzad Golchin

Novaregruppen

VD och grundare

073 660 23 37
farzad.golchin@novarepotential.se
LinkedIn

Magdalena Ihre

Novaregruppen

VD och delägare

+46 706 05 55 00
magdalena.ihre@novare.se
LinkedIn

Delal Apak

Novaregruppen

VD och delägare

0739 98 91 63
delal.apak@peritos.se
LinkedIn

Michelle Borin

Novaregruppen

VD och grundare

+46 763 17 46 92
Michelle.Borin@novare.se
LinkedIn

Sohaila Bagger-Sjöbäck

Novaregruppen

VD och grundare

0733 43 43 29
sohaila.baggersjoback@novare.se
LinkedIn

Erik Jennefelt

Novaregruppen

VD och delägare

0733 34 44 12
erik.jennefelt@novare.se
LinkedIn

Susanne Ekström

Novaregruppen

CEO & Founder / Senior Consultant

0735 22 45 24
susanne.ekstrom@novare.se
LinkedIn

Anna Skalman

Novaregruppen

Team Coordinator

+46 725 65 36 26
anna.skalman@novare.se
LinkedIn

Antonia Hägg

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0708 58 70 56
antonia.hagg@novare.se
LinkedIn

Otto Wahlström

Novaregruppen

Researcher

+46 709 77 18 57
Otto.Wahlstrom@novare.se
LinkedIn

Anna Eriksson

Novaregruppen

Senior Researcher och delägare

0706 09 57 34
anna.eriksson@novare.se
LinkedIn

Lauren E. Smith

Novaregruppen

VD Diversified Search Miami, ansvarig för styrelsetillsättningar i USA


Lauren.Smith@divsearch.com
LinkedIn

Kinan Halal

Novaregruppen

Community manager och delägare

0735 09 11 18
kinan.halal@novarepotential.se
LinkedIn

Afaaf Naddour

Novaregruppen

Researcher


afaaf.naddour@novarepotential.se
LinkedIn

Christian Agneskog

Novaregruppen

Seniorkonsult

0707 38 71 34
christian.agneskog@novare.se
LinkedIn

David Strömwall

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 77
david.stromwall@novare.se
LinkedIn

Frans Lundin

Novaregruppen

Seniorkonsult

+46 709 22 53 54
frans.lundin@novare.se
LinkedIn

Katarina Dahlin

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 72
katarina.dahlin@novare.se
LinkedIn

Karin Hedenström

Novaregruppen

Konsult och delägare

0704 16 39 12
karin.hedenstrom@novare.se
LinkedIn

Thérèse Liljedahl von Segebaden

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 74
therese.liljedahl@novare.se
LinkedIn

Hanna Nyrén (tjänstledig)

Novaregruppen

Junior Researcher

0709 37 12 02
hanna.nyren@novare.se
LinkedIn

Ida Högberg (föräldraledig)

Novaregruppen

Senior Researcher

076 103 02 63
ida.hogberg@novare.se
LinkedIn

Lana Haddad

Novaregruppen

Researcher


lana.haddad@novarepotential.se
LinkedIn

Lars Fridell

Novaregruppen

Senior Researcher

0704 34 30 27
lars.fridell@novare.se
LinkedIn

Helena Anderlind

Novaregruppen

Senior Researcher

0730 35 02 18
helena.anderlind@novare.se
LinkedIn

Ingrid Svensson

Novaregruppen

Team Coordinator

076 348 70 70
ingrid.svensson@novare.se
LinkedIn

Lennart Johansson

Novaregruppen

Programledare, Senior rådgivare

0709 47 85 48
l.johansson@novare.se
LinkedIn

Louise De Geer

Novaregruppen

Senior Researcher

0735 05 35 31
louise.degeer@novare.se
LinkedIn

Maja Ytterell

Novaregruppen

Senior Researcher

0761 66 48 78
maja.ytterell@novare.se
LinkedIn

Mattias Bedding

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0705 38 52 05
mattias.bedding@novare.se
LinkedIn

Camilla Ericsson Wibom

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

+46 735 19 99 07
Camilla.EricssonWibom@novare.se
LinkedIn

Malcolm Leijonhielm

Novaregruppen

Seniorkonsult

+46 735 06 43 10
Malcolm.Leijonhielm@novare.se
LinkedIn

Pia Sergo

Novaregruppen

Konsult och samtalspartner

0739 86 51 44
pia.sergo@novare.se
LinkedIn

Maria Billing

Novaregruppen

Konsult

0708 25 75 57
maria.billing@novare.se
LinkedIn

Sara Råsmar (föräldraledig)

Novaregruppen

Seniorkonsult

0706 60 22 07
sara.rasmar@novare.se
LinkedIn

Pia Hedbäck

Novaregruppen

Senior Researcher

+ 46 730 36 28 34
Pia.Hedback@novare.se
LinkedIn

Sara Kinell

Novaregruppen

Senior Researcher

0735 02 69 17
sara.kinell@novare.se
LinkedIn

Sandra Hünning

Novaregruppen

Chef Research & Administration

0704 96 21 62
sandra.hunning@novare.se
LinkedIn

Susanna Vaara

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

+46 70 209 63 29
susanna.vaara@novarepotential.se
LinkedIn

Fanny Palmlund

Novaregruppen

Administratör

+46 8 463 23 00
fanny.palmlund@novare.se
LinkedIn

Maxwell Starkie

Novaregruppen

Adminstratör

+46 (0) 723 87 26 50
maxwell.starkie@novare.se
LinkedIn

Ulrika Alberts

Novaregruppen

Team Coordinator

0709 92 79 69
ulrika.alberts@novare.se
LinkedIn

Alice Jurell

Novaregruppen

Researcher

0735-23 11 28
alice.jurell@novarepropell.se
LinkedIn

Andrea Schöldtz

Novaregruppen

Administratör


andrea.scholdtz@novarepropell.se
LinkedIn

Charlotta Cedermark

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 04
charlotta.cedermark@novarepropell.se
LinkedIn

Daniele Terrizzi

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 30
daniele.terrizzi@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Levin

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 17
ebba.levin@novarepropell.se
LinkedIn

Helene Sköld

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

0708 74 38 25
helene.skold@novarepropell.se
LinkedIn

Jessica Fontin

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 18
jessica.fontin@novarepropell.se
LinkedIn

Katarina Jovanovic

Novaregruppen

Researcher

0708-441240
katarina.jovanovic@novarepropell.se
LinkedIn

Kristin Högdahl

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

0733 43 45 94
kristin.hogdahl@novarepropell.se
LinkedIn

Maria Becker

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

0761 33 64 85
maria.becker@novarepropell.se
LinkedIn

Rebecka Billström

Novaregruppen

Marknads- och Ekonomikoordinator

0702 94 95 34
rebecka.billstrom@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Eriksson

Novaregruppen

Researcher

0735 23 30 05
sofia.eriksson@novarepropell.se
LinkedIn

Sardonia Omed

Novaregruppen

Researcher

0735 17 44 51
sardonia.omed@novarepropell.se
LinkedIn

Sebastian Glovéus

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

0735 23 30 03
sebastian.gloveus@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Dippel

Novaregruppen

Researcher

0735-174450
sofia.dippel@novarepropell.se
LinkedIn

Susanna Westman

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

0735 43 38 73
susanna.westman@novarepropell.se
LinkedIn

Sofie Jungmar

Novaregruppen

Head of Candidate Relations / Consultant

0761 67 63 62
sofie.jungmar@novare.se
LinkedIn

Anne Wolf

Novaregruppen

Head of Corporate Relations / Senior Consultant

0706 39 60 99
anne.wolf@novare.se
LinkedIn

Petra Wigh

Novaregruppen

Head of Product Innovation / Senior Consultant

0709 73 21 09
petra.wigh@novare.se
LinkedIn

Helena Fogelmarck

Novaregruppen

Senior Consultant

076-8494540
helena.fogelmarck@novare.se
LinkedIn

Sara Björklund

Novaregruppen

Head of Marketing / Consultant

0736 14 27 00
sara.bjorklund@novare.se
LinkedIn

Liselotte Stray

Novaregruppen

Consultant

0768 52 38 11
liselotte.stray@novare.se
LinkedIn

Yavuz Barth

Novaregruppen

Consultant

0761 61 34 88
yavuz.barth@novare.se
LinkedIn

Mina Lindman

Novaregruppen

Senior Consultant

+46 70 291 40 74
mina.lindman@novare.se
LinkedIn

Anna Liljegren Rassing

Novaregruppen

Rekryteringskonsult och delägare

076 429 18 03
anna.liljegren@novare.se
LinkedIn

Joakim Groth

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

0735148095
Joakim.Groth@novare.se
LinkedIn

Annika Domeij

Novaregruppen

Konsultchef

0723000521
Annika.Domeij@novare.se
LinkedIn

Andreas Lauritzen

Novaregruppen

Seniorkonsult och delägare

0706-76 67 75
andreas.lauritzen@novare.se
LinkedIn

Johan Westberg

Novaregruppen

Konsult och delägare

+46 7307 555 98
johan.westberg@novare.se
LinkedIn

Johanna Sommarlund

Novaregruppen

Konsult och delägare

+46 735 15 66 61
Johanna.Sommarlund@novare.se
LinkedIn

Maria Träisk

Novaregruppen

Konsult

+46 72 018 70 98
Maria.Traisk@novare.se
LinkedIn

Erik Nilsson

Novaregruppen

Konsult och delägare

+46 703 74 76 15
erik.nilsson@novare.se
LinkedIn

Viktor Nyman

Novaregruppen

Konsult

+46 733 284 470
Viktor.Nyman@novare.se
LinkedIn

Jonas Gyllenkrook

Novaregruppen

Extern konsult - bistår vid speciella frågeställningar

072 575 00 43
jonas.gyllenkrook@novare.se
LinkedIn

Cecilia Barck-Holst

Novaregruppen

Ekonomiansvarig

0701 49 49 54
cecilia@peritos.se
LinkedIn

Lisa Jägnert

Novaregruppen

Coach i Göteborg

0735 44 47 92
lisa.jagnert@peritos.se
LinkedIn

Camilla Lundblad

Novaregruppen

Coach i Göteborg

+46 735 222 211
camilla.lundblad@peritos.se
LinkedIn

Malin Crona

Novaregruppen

Rekryteringskonsult

+46 72 308 72 94
malin.crona@novarepotential.se
LinkedIn

Richard Stening

Novaregruppen

Coach Stockholm

0709-908 232
richard.stening@peritos.se
LinkedIn

Thomas Örnstad

Novaregruppen

Coach Stockholm

+46 705 491 495
thomas.ornstad@peritos.se
LinkedIn

Arja Jauhiainen

Novaregruppen

Ekonomiassistent


arja.jauhiainen@novare.se
LinkedIn

Johanna Axner

Novaregruppen

Ekonomiassistent


johanna.axner@novare.se
LinkedIn

Elly Tuamah

Novaregruppen

Kontorsvärd

0737-01 36 16
elly.tuamah@novare.se
LinkedIn

Eva Karlsson

Novaregruppen

Redovisningschef

0761 74 36 01
eva.karlsson@novare.se
LinkedIn

Lena Hedberg

Novaregruppen

Löneadministratör


Lena.Hedberg@novare.se
LinkedIn

Mia Rispling

Novaregruppen

Kontorschef

0760 34 42 11
mia.rispling@novare.se
LinkedIn

Annica Granlund

Novaregruppen

Receptionist

+46 76 00 245 81
Annica.Granlund@novare.se
LinkedIn

Sara Kalin

Novaregruppen

Receptionist

0708 12 34 01
sara.kalin@novare.se
LinkedIn

Novaregruppen



LinkedIn