Kontakta Novare Propell

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

info@novarepropell.se
www.novarepropell.se


Vi som jobbar på Novare Propell

Magdalena Ihre

Novare Propell

VD och delägare

+46 (0) 706 05 55 00
Magdalena.Ihre@novare.se
LinkedIn

Alice Jurell

Novare Propell

Researcher

+46 (0) 735 23 11 28
Alice.Jurell@novarepropell.se
LinkedIn

Charlotta Cedermark

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 735 23 30 04
Charlotta.Cedermark@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Levin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 735 23 30 17
Ebba.Levin@novarepropell.se
LinkedIn

Federico Brolli

Novare Propell

Researcher

0708-869794
federico.brolli@novarepropell.se
LinkedIn

Helene Sköld

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 708 74 38 25
Helene.Skold@novarepropell.se
LinkedIn

Jessica Fontin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 735 23 30 18
Jessica.Fontin@novarepropell.se
LinkedIn

Katarina Jovanovic

Novare Propell

Researcher

+46 (0) 708 44 12 40
Katarina.Jovanovic@novarepropell.se
LinkedIn

Kristin Högdahl

Novare Propell

Rekryteringskonsult

+46 (0) 733 43 45 94
Kristin.Hogdahl@novarepropell.se
LinkedIn

Maria Becker

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 761 33 64 85
Maria.Becker@novarepropell.se
LinkedIn

Rebecka Billström

Novare Propell

Ekonomi- och marknadskoordinator

+46 (0) 702 94 95 34
Rebecka.Billstrom@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Eriksson

Novare Propell

Researcher

+46 (0) 735 23 30 05
Sofia.Eriksson@novarepropell.se
LinkedIn

Sardonia Omed

Novare Propell

Researcher

+46 (0) 735 17 44 51
Sardonia.Omed@novarepropell.se
LinkedIn

Sebastian Glovéus

Novare Propell

Rekryteringskonsult

+46 (0) 735 23 30 03
Sebastian.Gloveus@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Dippel

Novare Propell

Researcher

+46 (0) 735 17 44 50
Sofia.Dippel@novarepropell.se
LinkedIn

Susanna Westman

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

+46 (0) 735 43 38 73
Susanna.Westman@novarepropell.se
LinkedIn