Kontakta Novare Propell

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

info@novarepropell.se
www.novarepropell.se


Vi som jobbar på Novare Propell

Magdalena Ihre

Novare Propell

VD

+46 706 05 55 00
magdalena.ihre@novare.se
LinkedIn

Alice Jurell

Novare Propell

Researcher

0735-23 11 28
alice.jurell@novarepropell.se
LinkedIn

Andrea Schöldtz

Novare Propell

Administratör


andrea.scholdtz@novarepropell.se
LinkedIn

Charlotta Cedermark

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 04
charlotta.cedermark@novarepropell.se
LinkedIn

Daniele Terrizzi

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 30
daniele.terrizzi@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Bolin

Novare Propell

Researcher

0735 23 30 05
ebba.bolin@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Levin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 17
ebba.levin@novarepropell.se
LinkedIn

Helene Sköld

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0708 74 38 25
helene.skold@novarepropell.se
LinkedIn

Jessica Fontin

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 23 30 18
jessica.fontin@novarepropell.se
LinkedIn

Katarina Jovanovic

Novare Propell

Researcher

0708-441240
katarina.jovanovic@novarepropell.se
LinkedIn

Kristin Högdahl

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0733 43 45 94
kristin.hogdahl@novarepropell.se
LinkedIn

Maria Becker

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0761 33 64 85
maria.becker@novarepropell.se
LinkedIn

Rebecka Billström

Novare Propell

Marknads- och Ekonomikoordinator

0702 94 95 34
rebecka.billstrom@novarepropell.se
LinkedIn

Sardonia Omed

Novare Propell

Researcher

0735 17 44 51
sardonia.omed@novarepropell.se
LinkedIn

Sebastian Glovéus

Novare Propell

Rekryteringskonsult

0735 23 30 03
sebastian.gloveus@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Dippel

Novare Propell

Researcher

0735-174450
sofia.dippel@novarepropell.se
LinkedIn

Susanna Westman

Novare Propell

Rekryteringskonsult och delägare

0735 43 38 73
susanna.westman@novarepropell.se
LinkedIn