Kontakta Novare Leadership Academy

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

Reception: 076 002 4581
Växel nr: 08 463 2300

Org. nr: 556797-5056
VAT-nr: SE556633801701


Vi som jobbar på Novare Leadership Academy

Susanne Ekström

Novare Leadership Academy

CEO & Founder

+46 (0) 735 22 45 24
Susanne.Ekstrom@novare.se
LinkedIn

Anne Wolf

Novare Leadership Academy

Partner / Senior Consultant

+46 (0) 706 39 60 99
Anne.Wolf@novare.se
LinkedIn

Sara Björklund

Novare Leadership Academy

Partner / Head of Marketing

+46 (0) 736 14 27 00
Sara.Bjorklund@novare.se
LinkedIn

Sofie Jungmar

Novare Leadership Academy

Partner / Senior Consultant

+46 (0) 761 67 63 62
Sofie.Jungmar@novare.se
LinkedIn

Petra Wigh

Novare Leadership Academy

Senior Consultant

+46 (0) 709 73 21 09
Petra.Wigh@novare.se
LinkedIn

Robin Mild

Novare Leadership Academy

Consultant

+46 (0) 704 75 52 40
robin.mild@novare.se
LinkedIn

Liselotte Stray

Novare Leadership Academy

Consultant

+46 (0) 768 52 38 11
Liselotte.Stray@novare.se
LinkedIn

Yavuz Barth

Novare Leadership Academy

Consultant

+46 (0) 761 61 34 88
Yavuz.Barth@novare.se
LinkedIn

Alice Stål

Novare Leadership Academy

Consultant

+46 (0) 763 18 65 06
Alice.Stal@novare.se
LinkedIn

Sebastian Wictorin

Novare Leadership Academy

Consultant

+46 (0) 763 15 63 16
Sebastian.Wictorin@novare.se
LinkedIn