Kontakta Novare Executive Search

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

Reception: 076 002 4581
Växel nr: 08 463 2300

Org. nr: 556306-8211
VAT-nr: SE556306821101


Vi som jobbar på Novare Executive Search

Fredrik Hillelson 2 beskuren 2

Fredrik Hillelson

Novaregruppen

VD, grundare och delägare , Novare Human Capital

0735 20 00 62
fredrik.hillelson@novare.se
LinkedIn

Elisabet Nyberg

Novare Executive Search

VD-assistent åt Fredrik Hillelson

+46 (0) 735 02 02 97
Elisabet.Nyberg@novare.se
LinkedIn

Anna Schauman

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

+46 (0) 760 02 45 75
Anna.Schauman@novare.se
LinkedIn

Anders Cedermark

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

+46 (0) 707 92 20 75
Anders.Cedermark@novare.se
LinkedIn

Per-Allan Karlsson

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

+46 (0) 705 42 19 31
Per-Allan.Karlsson@novare.se
LinkedIn

Anna Skalman

Novare Executive Search

Team Coordinator

+46 (0) 725 65 36 26
Anna.Skalman@novare.se
LinkedIn

Antonia Hägg

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 708 58 70 56
Antonia.Hagg@novare.se
LinkedIn

Otto Wahlström

Novare Executive Search

Researcher

+46 (0) 709 77 18 57
Otto.Wahlstrom@novare.se
LinkedIn

Anna Eriksson

Novare Executive Search

Senior Researcher och delägare

+46 (0) 706 09 57 34
Anna.Eriksson@novare.se
LinkedIn

Lauren E. Smith

Novare Executive Search

VD Diversified Search Miami, ansvarig för styrelsetillsättningar i USA


Lauren.Smith@divsearch.com
LinkedIn

Christian Agneskog

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 707 38 71 34
Christian.Agneskog@novare.se
LinkedIn

Daniele Terrizzi

Novare Executive Search

Seniorkonsult

+46 (0) 735 23 30 30
Daniele.Terrizzi@novare.se
LinkedIn

David Strömwall

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 760 02 45 77
David.Stromwall@novare.se
LinkedIn

Ulrica Westlund

Novare Executive Search

Team Coordinator

+46 (0) 761 10 84 01
Ulrica.Westlund@novare.se
LinkedIn

Frans Lundin

Novare Executive Search

Seniorkonsult

+46 (0) 709 22 53 54
Frans.Lundin@novare.se
LinkedIn

Katarina Dahlin

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 760 02 45 72
Katarina.Dahlin@novare.se
LinkedIn

Thérèse Liljedahl von Segebaden

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 760 02 45 74
Therese.Liljedahl@novare.se
LinkedIn

Hanna Nyrén

Novare Executive Search

Juniorkonsult

+46 (0) 709 37 12 02
Hanna.Nyren@novare.se
LinkedIn

Ida Högberg

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 761 03 02 63
Ida.Hogberg@novare.se
LinkedIn

Lars Fridell

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 704 34 30 27
Lars.Fridell@novare.se
LinkedIn

Helena Anderlind

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 730 35 02 18
Helena.Anderlind@novare.se
LinkedIn

Ingrid Svensson

Novare Executive Search

Team Coordinator

076 348 70 70
ingrid.svensson@novare.se
LinkedIn

Lennart Johansson

Novare Executive Search

Programledare, Senior rådgivare

+46 (0) 709 47 85 48
L.Johansson@novare.se
LinkedIn

Louise De Geer

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 735 05 35 31
Louise.Degeer@novare.se
LinkedIn

Maja Ytterell

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 761 66 48 78
Maja.Ytterell@novare.se
LinkedIn

Mattias Bedding

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 705 38 52 05
Mattias.Bedding@novare.se
LinkedIn

Camilla Ericsson Wibom

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

+46 (0) 735 19 99 07
Camilla.EricssonWibom@novare.se
LinkedIn

Malcolm Leijonhielm

Novare Executive Search

Seniorkonsult

+46 (0) 735 06 43 10
Malcolm.Leijonhielm@novare.se
LinkedIn

Sara Råsmar

Novare Executive Search

Seniorkonsult

+46 (0) 706 60 22 07
Sara.Rasmar@novare.se
LinkedIn

Pia Hedbäck

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 730 36 28 34
Pia.Hedback@novare.se
LinkedIn

Sara Kinell

Novare Executive Search

Senior Researcher

+46 (0) 735 02 69 17
Sara.Kinell@novare.se
LinkedIn

Sandra Hünning

Novare Executive Search

Chef Research & Administration

0704 96 21 62
sandra.hunning@novare.se
LinkedIn

Maxwell Starkie

Novare Executive Search

Administratör

+46 (0) 723 87 26 50
Maxwell.Starkie@novare.se
LinkedIn

Ulrika Alberts

Novare Executive Search

Team Coordinator

+46 (0) 709 92 79 69
Ulrika.Alberts@novare.se
LinkedIn