+46 8 463 23 00

Kontakta Novare Executive Search

Blasieholmsgatan 4B
111 48 Stockholm

Reception: 076 002 4581
Växel nr: 08 463 2300

Org. nr: 556306-8211
VAT-nr: SE556306821101


Vi som jobbar på Novare Executive Search

Fredrik Hillelson 2 beskuren 2

Fredrik Hillelson

Novaregruppen

VD, grundare och delägare , Novare Human Capital

0735 20 00 62
fredrik.hillelson@novare.se
LinkedIn

Anna Schauman

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

0760 02 45 75
anna.schauman@novare.se
LinkedIn

Anders Cedermark

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

0707 92 20 75
anders.cedermark@novare.se
LinkedIn

Per-Allan Karlsson

Novare Executive Search

Delägare Novare Human Capital

0705 42 19 31
per-allan.karlsson@novare.se
LinkedIn

Cecilia Wilmhardt

Novare Executive Search

VD-assistent åt Fredrik Hillelson

0735 07 59 31
cecilia.wilmhardt@novare.se
LinkedIn

Alice Jurell

Novare Executive Search

Team Coordinator

0735-23 11 28
alice.jurell@novare.se
LinkedIn

Anna Skalman

Novare Executive Search

Team Coordinator

0725 65 36 26
anna.skalman@novare.se
LinkedIn

Antonia Hägg

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

0708 58 70 56
antonia.hagg@novare.se
LinkedIn

Anna Eriksson

Novare Executive Search

Senior Researcher och delägare

0706 09 57 34
anna.eriksson@novare.se
LinkedIn

Christian Agneskog

Novare Executive Search

Seniorkonsult

0707 38 71 34
christian.agneskog@novare.se
LinkedIn

David Strömwall

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 77
david.stromwall@novare.se
LinkedIn

Helena Anderlind

Novare Executive Search

Senior Researcher

0730 35 02 18
helena.anderlind@novare.se
LinkedIn

Karin Hedenström

Novare Executive Search

Konsult och delägare

0704 16 39 12
karin.hedenstrom@novare.se
LinkedIn

Hanna Nyrén (tjänstledig)

Novare Executive Search

Junior Researcher

0709 37 12 02
hanna.nyren@novare.se
LinkedIn

Ida Högberg

Novare Executive Search

Senior Researcher

076 103 02 63
ida.hogberg@novare.se
LinkedIn

Ingrid Svensson

Novare Executive Search

Team Coordinator

076 348 70 70
ingrid.svensson@novare.se
LinkedIn

Katarina Dahlin (föräldraledig)

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 72
katarina.dahlin@novare.se
LinkedIn

Lars Fridell

Novare Executive Search

Senior Researcher

0704 34 30 27
lars.fridell@novare.se
LinkedIn

Lennart Johansson

Novare Executive Search

Programledare, Senior rådgivare

0709 47 85 48
l.johansson@novare.se
LinkedIn

Liselotte Westh

Novare Executive Search

Team Coordinator

0761 99 34 02
liselotte.westh@novare.se
LinkedIn

Louise De Geer (föräldraledig)

Novare Executive Search

Senior Researcher

0735 05 35 31
louise.degeer@novare.se
LinkedIn

Maja Ytterell

Novare Executive Search

Senior Researcher

0761 66 48 78
maja.ytterell@novare.se
LinkedIn

Mattias Bedding

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

0705 38 52 05
mattias.bedding@novare.se
LinkedIn

Petra Weslien (tjänstledig)

Novare Executive Search

Seniorkonsult

0708 92 59 53
petra.weslien@novare.se
LinkedIn

Sara Råsmar

Novare Executive Search

Seniorkonsult

0706 60 22 07
sara.rasmar@novare.se
LinkedIn

Thérèse Liljedahl von Segebaden

Novare Executive Search

Seniorkonsult och delägare

0760 02 45 74
therese.liljedahl@novare.se
LinkedIn

Therese Claesson

Novare Executive Search

Senior Researcher

0761 72 62 60
therese.claesson@novare.se
LinkedIn

Sara Kinell (föräldraledig)

Novare Executive Search

Senior Researcher

0735 02 69 17
sara.kinell@novare.se
LinkedIn

Sandra Hünning

Novare Executive Search

Chef Research & Administration

0704 96 21 62
sandra.hunning@novare.se
LinkedIn

Ulrika Alberts

Novare Executive Search

Team Coordinator

0709 92 79 69
ulrika.alberts@novare.se
LinkedIn